WhatsApp
Yükleniyor...

Vizyon & Misyon

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Vizyon & Misyon
Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

Yazılım Sektörüne yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Yazılım ve reklamcılık için mesleki (etik değerlere) ahlaki bakışı ve insan kalitesini yükseltmek. Ulusal Yazılım Şirketleri ile Uluslar arası Yazıım Şirketleri arasındaki uçurumları (Maddi-Manevi) yok etmek için gereken çalışmaları yürütmek, katkı yapmak, Yazılım Mesleğinin Uluslar arası Standart ve kurallara ulaştırılması ve Mesleğin Saygınlığını arttırmak için her türlü Yasal girişimler ve Organizasyonlar içinde yer almak veya Yasal girişimlerin oluşmasına öncülük etmek.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye ile Bölgesel Pazarda en iyi Ulusal Marka olmak. Ulusal arenada kendine özgü bir kalite ve prensipler ile potansiyel bir pazarı olan marka olmak. Mesleki anlamda bölge de örnek bir işletme olmak. İlk önce Ulusal ve Uluslar arası (Normları) kuralları kendi işletmemizde uygulama becerisini göstermek. İşletmenin sürekliliğini ahlaki yollardan sağlamak için azami gayret sarf etmek. Yazılımcılığı araç değil, amaç olarak yapılmasını ve bu yolla hem kişisel ve hem de toplumsal kalkınmanın olabileceğini göstermek.